Новини
Спорт
Справочник
НОВО
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Начало Справочник
Обекти
Събития
Карта
Кино
Театри
ТВ
днес
07.02.2016 »
Канал 1
14:45
Осъдени души Митко Щерев на 70 години игрален филм /България, 1975г./, режисьор Въло Радев, в ролите: Едит Салай, Ян Енглерт, Руси Чанев, Вълчо Камарашев, Мариана Димитрова и др.
17:00
Вяра и общество с Горан Благоев предаване за религия и култура
18:00
Животът е вкусен Кулинарно риалити
19:00
Дискавъри: "Телескоп за бъдещето с Джеймс Уудс" документална поредица /2 епизод/
19:45
Лека нощ, деца!: Малките червейчета
20:00
По света и у нас информационна емисия

bTV
15:00
Мармалад - токшоу с водещи Димитър Павлов и Радост Драганова
16:30
Доктор Дулитъл 2 - комедия, САЩ, 2001 г.
18:30
Лотария България - телевизионна лотария
19:00
bTV Новините - централна емисия
19:30
bTV Репортерите - предаване за журналистически разследвания и филми
20:00
Хрониките на Нарния: Плаването на разсъмване - екшън, трилър, САЩ, 2014 г.

Нова ТВ
14:45
"Дивата река" - приключенски
17:00
Кошмари в кухнята
18:00
Ничия земя
19:00
Новините на Нова
19:30
НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ
20:00
"Джак и Джил" (премиера) - комедия

ПТВ Тракия
22:50
ТВ УНИВЕРСИТЕТ ПО ПЛОВДИВСКА ИСТОРИЯ

bTV Action
15:00
Стрелата - сериал
17:00
Дивата муха - предаване за екстремни спортове
17:30
Жилет световен спорт - спортно предаване
18:00
Небесно царство - драма, романтичен, приключенски, САЩ, 2005 г., режисьор: Ридли Скот

Диема
14:30
"Ангели от Ада" (премиера) - сериал, сезон 2
15:30
"Стивън Сегал: Човекът на закона" (премиера) - сериал, сезон 3, 2 епизода
16:30
"Робинзон Крузо" - сериал
17:30
"Смело напред" - сериал
18:00
"Мръсната дузина: Фатална мисия" - екшън
20:00
"Пичове за пример" - комедия

Кино Нова
13:45
"Войни, любов и пица" - романтичен
15:45
"Могъщо сърце" - драма /п/
18:00
"София - Ден и Нощ" - риалити сериал, 2 епизода /п/
20:00
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 14

Евроком
15:00
Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
16:30
Мини Мис и Мини Мистър - с Илиана Балийска
17:30
Модна фиеста - с Мариана Аршева
18:00
Новини
18:30
Тортата - комедия

ТВ 7
14:00
"Морският вълк", първа част, приключенски, Канада, Германия; 2009, режисьор Майк Баркър, в ролите: Себастиан Кош, Стивън Кембъл-Мур, Тим Рот
15:30
"Милионер търси съпруга", риалити
16:30
"Новите досиета", документална поредица
17:00
"Дивото зове", драма, приключенски, САЩ, 2009, режисьор Ричард Габай, в ролите: Кристофър Лойд, Вероника Картрайт, Тимъти Ботъмс, Ариел Гейд и др.
18:30
Новини, централна емисия
19:30
"Престъплението на Хенри" - криминален, САЩ, 2010, режисьор Малкълм Венвил, в ролите: Киану Рийвс, Вера Фармига, Джеймс Каан, Кюри Греам, Едриан Мартинез, Питър Стормеър, Бил Дюк, Джуди Гриър и др.

СКАТ
14:30
"През планини и морета" - док. поредица
15:20
"Цирк "Лазар"- Добрич" - док филм
16:00
"Облаче ле бяло" - предаване за българите в чужбина / на живо/
17:00
"Изгнаници клети …" - публицистика за геноцида над арменците
17:30
Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ"
18:00
"Паралакс" - публицистично предаване / на живо/

AXN
15:00
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 9, криминален, драма, Франция, 2013
15:55
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 10 криминален, драма, Франция, 2013
16:50
Фалко; сезон 1, епизод 1, екшън, криминален, Франция, 2013
17:55
Фалко; сезон 1, епизод 2, екшън, криминален, Франция, 2013
18:55
Елементарно, Уотсън!; сезон 3, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2014
19:40
Елементарно, Уотсън!; сезон 3, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2014

Диема Family
14:10
"Моето наследство" (премиера) - драма
16:00
"Великолепният век" - сериен филм, сезон 2, 2 епизода
18:00
"Пътеки към щастието" (премиера) - сериен филм, 2 епизода
20:00
"Мисия: Моето семейство" (премиера) - романтичен филм

RING
14:40
Испания, Купа на Краля: Севиля - Селта
15:30
Италия, Серия А TIM - преди кръга
16:30
Испания, Купа на Краля: Барселона - Валенсия
18:30
Италия, Серия А TIM - преди кръга
19:00
ПРЯКО: Италия, Серия А TIM: Болоня - Фиорентина
20:00
Ринг 24

NOVA Sport
14:00
Хандбал: Първи полуфинал на Европейското първенство за мъже, Полша 2016 /п/
15:30
Хандбал: Втори полуфинал на Европейското първенство за мъже, Полша 2016 /п/
17:00
Футбол: Фулъм - Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип, директно
19:00
Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Брентфорд, мач от Чемпиъншип /п/

ТВ+
15:00
Новини
15:30
Новини
16:00
Новини
16:30
Новини
17:30
Новини
18:00
Новини

Филм+
15:00
Тенис: Григор Димитров - Роджър Федерер (Brisbane International presented by Suncorp,
17:00
Пряко: Футбол: Атлетико /М/ - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2015/16)
19:00
Британските кралски сватби - 1 еп., документален филм
20:00
Мозъкът: Тайна история - Увредени мозъци - 3 еп., документален филм

Eurosport 2
15:00
Ски-скокове: Световна купа Осло (квалификация)
16:00
Куриози
16:15
Футбол, Бундеслига: Херта - Борусия Д, пряко
18:30
Футбол, Бундеслига: Шалке - Волфсбург
19:30
Футбол, Бундеслига: Байер - Байерн, пряко

bTV Comedy
15:00
Приятели - комедиен сериал
16:30
Агенцията - сериал
17:00
Всички обичат Реймънд - сериал
19:30
Клуб Веселие - сериал

bTV Cinema
15:00
Контакт - драма, мистерия, фантастика, САЩ, 1997 г.
18:00
Като на кино - предаване за кино с водещ Стаси Кара
19:00
Въздухът, който дишам - криминален, драма, трилър, САЩ, 2007 г.

bTV Lady
15:00
Шоуто на доктор Оз - токшоу
17:00
България търси талант

Eurosport
14:00
Ски-бягане, Световна купа Осло: 50 км (мъже), пряко
15:45
Северна комбинация: Световна купа Осло, пряко
17:00
Ски-скокове: Световна купа Осло, пряко
18:45
Биатлон, Световна купа Кенмор: Масов старт (мъже), пряко
20:00
Новини
20:05
Биатлон, Световна купа Кенмор: Масов старт (жени), пряко

Diema Sport
15:00
Футбол: Монако - Ница, мач от френската Лига 1, директно
16:55
Студио "Лига 1", директно
17:30
"Класика от Висшата лига" - Челси - Манчестър Юнайтед (11-12) /п/
18:00
Футбол: Анже - Лион, мач от френската Лига 1, директно
20:00
"Класика от Висшата лига" - Челси - Манчестър Юнайтед (99-00) /п/

Diema Sport 2
14:45
Футбол: Манчестър Сити - Лестър Сити, мач от Английската висша лига, директно
16:40
Студио "Vivacom Football Live", директно
17:00
Футбол: Ливърпул - Съндърланд, мач от английската Висша Лига, директно
18:55
Студио "Vivacom Football Live", директно
19:30
Футбол: Саутхямптън - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша Лига, директно

sport+HD
15:00
Световен спорт - 14-99 еп., обзорно предаване
16:00
24 часа на Земята - 1 еп., документален филм
17:00
Древният свят: Заедно - 1 еп., документален филм
18:00
Изкуството на Русия: Вън от гората - 1 еп., документален филм
19:00
Пътуващите антиквари - сезон 36, 5 еп., документален филм
20:00
Футбол: Ередивиси - обзор на изминалия кръг

BNT HD
14:00
Тенис: "Гаранти Коза София Оупън" - полуфинална среща
15:30
Световна купа по биатлон: спринт /жени/
16:40
БГ версия - музикално предаване
17:30
Аз съм...
17:40
Тенис: "Гаранти Коза София Оупън" - полуфинална среща
20:00
Световен рали шампионат: "Рали Монте Карло" - специален етап

Добави обект
Добави събитие
АКТУАЛНИ ОФЕРТИ С ОТСТЪПКИ:
РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:
За контакти
За реклама
Правила
©2004 - 2016 Медия груп 24 ООД. Plovdiv24.bg - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на Медия груп 24 ООД. Мненията изразени във форумите и коментарите към статиите са собственост на авторите им и Медия груп 24 ООД не носи отговорност за тях. Поставянето на връзки към материали в Plovdiv24.bg е свободно. Сайтът е разработен от Медия груп 24 ООД.
Сайтът е създаден от пловдивчани, за пловдивчани. 100% пловдивски продукт.
Статистика: