Новини
Спорт
Справочник
НОВО
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Начало Справочник
Обекти
Събития
Карта
Кино
Театри
ТВ
днес
05.12.2016 »
Канал 1
08:00
По света и у нас информационна емисия
09:00
Денят започва с Георги Любенов Публицистично предаване
11:00
Отблизо с Мира Добрева Развлекателно предаване
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:50
Концерт на Виенска филхармония в Токио Музикална сцена БНТ

bTV
22:00
Х-мен Началото: Върколак

Нова ТВ
08:00
"Събуди се..." - предаване
11:00
"Съдебен спор" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"12 срещи на Коледа" - с уч. на Ейми Смарт, Марк-Пол Госелар, Питър Макнийл, Джейн Истууд и др.

Диема
07:45
"Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 4, 3 епизода
11:00
"Икона" - трилър с уч. на Патрик Суейзи, Майкъл Йорк, Джеф Фейхи, Патрик Бергин, Аника Петърсън, Бен Крос, Джос Акланд и др., II част, /п/
13:00
"Без багаж" - предаване за туризъм

Кино Нова
06:45
"Любовен роман" - романтичен филм с уч. на Лиза Мартинек, Кристоф Валц, Тим Бергман, Сузан Анбее и др., /п/
08:45
"Пак ли ти?" - романтична комедия с уч. Кристен Бел, Джейми Лий Къртис, Сигорни Уивър, Джеймс Уолк, Бети Уайт, Одет Юстман, Патрик Дъфи и др., /п/
11:00
"Бъди с мен" - романтична комедия с уч. на Уилям Болдуин, Натали Браун, Лиза Бери, Джеймс Томас, Кристиан Мартин и др.
12:50
"Отмъщението на шаферките" - романтична комедия с уч. на Рейвън-Симоне, Джоана Гарсия, Бет Бродерик, Дейвид Клейтън Роджърс и др.

Евроком
07:00
Ekids- Анимация
09:00
Премълчани истини - с Минчо Христов
10:00
Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
11:00
Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
12:00
Политика и спорт - с Иван Търпоманов
13:00
Нечакано съкровище - Драма

ТВ 7
12:00
Временно не се излъчва по решение на СЕМ
09:00
Временно не се излъчва по решение на СЕМ
11:00
Временно не се излъчва по решение на СЕМ

СКАТ
05:30
"От българско, по- българско" с Галя Асенова /повторение/
10:15
Новини - сутрешна емисия
10:30
"Фронтално" с водещ Стефан Солаков /на живо/
12:30
НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
12:45
"Кръшно хоро, нашенско" - неделен поздравителен концерт /на живо/

AXN
07:50
Тийн вълк; сезон 5, епизод 20, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
08:40
4исла; сезон 4, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2007
09:30
4исла; сезон 4, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2007
10:20
Елементарно, Уотсън!; сезон 3, епизод 20, криминален, драма, САЩ, 2015
11:10
Елементарно, Уотсън!; сезон 3, епизод 21, криминален, драма, САЩ, 2015
12:00
Морски Детективи: Лос Анджелис; сезон 6, епизод 9, криминален, екшън, САЩ, 2014

Диема Family
05:30
"Клонинг" - сериен филм, 2 епизода

RING
23:40
Бойни вечери: M-1 Challenge

NOVA Sport
00:00
Еротичен телепазар

ТВ+
06:30
Историята с... Божидар Димитров - предаване за история (повторение)
08:30
Часът на да Винчи - образователна поредица за деца
09:30
Посредници между Земята и небето - 7 еп., поредица за иконопис и православна култура
10:00
Какво е да си под магията на Изтока? - забавно-информационно предаване
10:30
Новини
11:00
Новини

Филм+
07:00
Тенис: Виктория Азаренка - Ангелик Кербер (Brisbane International presented by Suncor
08:30
Тенис: Гуидо Пела - Пабло Куевас (Rio Open presented by Claro hdtv, 2016 ATP WORLD TO
11:15
Pro Bull Riding - 27 еп., обзорно предаване
13:00
ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016 - 45 еп., обзорно предаване

Eurosport 2
08:00
"Днес в зимните спортове"
09:00
Футбол, Бундеслига: Борусия Д - Борусия М
10:30
Ски-бягане, Световна купа Лилехамер: 5 км (жени)
11:15
Ски-скокове: Световна купа Клингентал
12:15
Северна комбинация: Световна купа Лилехамер
13:00
Снукър: Шампионат на Великобритания

bTV Comedy
23:30
Парченца живот

bTV Cinema
23:30
Тенекиена купа

bTV Lady
23:30
Папараци

Eurosport
07:30
Биатлон, Световна купа Йостерсунд: 10 км (мъже)
08:30
Ски-скокове: Световна купа Клингентал
09:30
Куриози
09:45
Северна комбинация: Световна купа Лилехамер, пряко
11:00
Ски-бягане, Световна купа Лилехамер: 10 км (жени), пряко
12:15
Биатлон, Световна купа Йостерсунд: Преследване (жени), пряко

Diema Sport
00:00
Футбол: Локомотив Пловдив - Черно море, мач от Първа професионална лига /п/

Diema Sport 2
04:10
"Висшата лига в цифри", магазинно предаване, 14-и епизод /п/

sport+HD
07:00
Рио 2016: Бадминтон (жени, сингъл - финал): Испания - Индoнезия (повторение)
08:10
Рио 2016: Бадминтон (жени, двойки - финал): Япония - Дания (повторение)
09:30
Световен спорт - 15-43 еп., обзорно предаване
10:30
Футбол: Барселона - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
12:30
Мото: 2016 MIB Nordic Gorzow FIM Speedway Grand Prix of Poland (FIM Speedway World Ch

БНТ HD
07:30
Формула 1: Вътрешна линия обзорно предаване
08:05
Формула Е: Улични състезания магазинно предаване /6 епизод/
08:30
Извън играта
09:00
Аз съм…
09:15
Формула Е: Е-при на Маракеш - II кръг от световния шампионат за електроболиди
10:30
Голямото рок междучасие Музикално шоу

Добави обект
Добави събитие
АКТУАЛНИ ОФЕРТИ С ОТСТЪПКИ:
РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:
За контакти
За реклама
Правила
©2004 - 2016 Медия груп 24 ООД. Plovdiv24.bg - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на Медия груп 24 ООД. Мненията изразени във форумите и коментарите към статиите са собственост на авторите им и Медия груп 24 ООД не носи отговорност за тях. Поставянето на връзки към материали в Plovdiv24.bg е свободно. Сайтът е разработен от Медия груп 24 ООД.
Сайтът е създаден от пловдивчани, за пловдивчани. 100% пловдивски продукт.
Статистика: